Druhý ročník AffilHero v Brně mě zklamal

Druhý ročník AffilHero v Brně mě zklamal

16. 10. 2018

Včera 15.9.2018 probíhal druhý ročník affiliate konference v Brně. Tentokrát v jiném hotelu, konkrétně v hotelu Bobycentrum. Minulý ročník byl super, tudíž očekávání jsem měl vysoké.

Prostředí

Jak jsem již zmínil, konference probíhala v hotelu Bobycentrum. Prostředí bylo ve starém duchu, v místnosti bývalého kabaretu. Na mě místo působilo nemoderně, neinovativně, velmi nudně.

Program konference

Program byl o dost slabší než minulý rok. Chyběly workshopy a nějaká přidaná hodnota. Každá přednáška skončila sebeprezentací a odpovědmi na pár dotazů. Publikum spíše nereagovalo a nepouštělo se do mnoha interakcí. Načasování programu nebylo dodrženo a spíše v druhé polovině se to dohnalo. Nejzábavnější přednáška byla od Petry Dolejšové, která si přichystala zajímavé téma, respektive jej skvěle přednesla.

Jídlo

Malý výběr, horší kvalita. Opět srovnávám s minulým ročníkem, kde bylo jídlo opravdu perfektní

Cena

Cena byla vyšší než minulý rok, konkrétně 1299 Kč. Pro prvních 50 účastníků byla cena nižší, čehož jsem využil. Ovšem o konferenci byl velmi malý zájem, takže levnější lístky byly až do zahájení k dispozici.

Myslím si, že cena je dost přestřelená. Cílovou skupinou konference jsou affiliate partneři, kteří se přijdou dozvědět, jak lépe vytvářet affiliate weby a více vydělávat. Mezi tyto lidi patří studenti a řadoví zaměstnanci, kteří toto mají jako malý boční příjem. Z tohoto důvodu bylo na konferenci zoufale málo partnerů.

Networking

Důvod, proč konference má nějaký smysl. Pobavit se s ostatními affiláky má smysl, člověk přijde na nové myšlenky a zvýší se mu chuť do nových projektů a výzev.

Závěr

První ročník nasadil vysokou laťku, kterou letos nedokázal zachovat. V tomto příspěvku jsem se snažil zachytit mé subjektivní pocity z konference. Konference není špatná. ale nejsem si jistý, zda se účastním i příští rok. Zajímalo by mě, jak jste konferenci vnímali vy, napište do komentářů.

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
1 + 20 =